Дарницький район лідирує за кількістю демонтованих МАФів

Дарницький район лідирує за кількістю демонтованих МАФів

З початку 2020 року в столиці демонтували 1 395 кіосків та інших об`єктів, які пов`язані з незаконною підприємницькою діяльністю.

Лише за перший квартал-2020 у столиці демонтували 1 186 малих архітектурних форм (МАФ), огорож, альтанок тощо (торік – 1 010). Про це повідомили у департаменті міського благоустрою КМДА.

Зважаючи на кількість незаконно встановлених і демонтованих МАФів, перше місце отримав Дарницький район, друге – Дніпровський, третє – Деснянський. Найбільше порушників – у лівобережній частині Києва.

Намагаючись покласти край незаконній «МАФії», у Київраді розробили проєкт рішення про заборону кіосків. Проте до цієї ідеї у КМДА відносяться з певними застереженнями.

У Київраді хочуть заборонити кіоски

– Депутатський проєкт про заборону розміщення тимчасових споруд є цікавим. Але він потребує доопрацювання, оскільки викликає більше питань, аніж відповідей. В ньому є суттєві прогалини, які потребують першочергового вирішення. Незрозуміло, чи підлягають демонтажу тимчасові споруди, які мають дозвільну документацію до 2024 року? Чи планується введення мораторію на розміщення нових тимчасових споруд? На жаль, ці питання проєктом рішення не врегульовано, – пояснив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Війна з МАФією: у Києві хочуть прибрати всі кіоски

Фото пресслужби КП «Київблагоустрій»