Віталій Кличко: За криваві провокації політичні сили повинні нести і кримінальну, і політичну відповідальність

Віталій Кличко: За криваві провокації політичні сили повинні нести і кримінальну, і політичну відповідальність

За криваві провокації політичні сили мають нести і кримінальну, і політичну відповідальність. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі «Радио Вести», коментуючи вчорашні події під Верховною Радою.

- Політичні партії повинні відстоювати свою точку зору, доводити правоту, переконувати опонентів цивілізовано, через засоби масової інформації. Але коли починають вдаватися до силових методів, більше того – використовувати зброю, це можна назвати тільки тероризмом, ­– підкреслив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що покарання за злочини має бути невідворотним та не залежати від партійної приналежності.

- Партія має нести відповідальність – політичну відповідальність за свої дії, а її члени – в цьому випадку – мають понести кримінальну відповідальність, – сказав Віталій Кличко.

Разом з тим, наголосив Віталій Кличко, ухвалені Радою зміни до Конституції в частині децентралізації є важливим кроком для передачі влади місцевим громадам.

- І там не йдеться про особливий статус Донбасу, а йдеться про перехідні положення Конституції щодо особливостей управління окремими територіями Донецької та Луганської областей, де сьогодні тривають бойові дії, – підкреслив Віталій Кличко. І закріплюються ці особливості управління, зауважив мер, окремим законом.