Віртуальну прогулянку фантастичним Києвом проведе письменниця

Віртуальну прогулянку фантастичним Києвом проведе письменниця

Авторка роману «Лазарус» Світлана Тараторіна проведе віртуальну екскурсію фантастичним Києвом.

Про що йдеться в романі
1913 рік. У Києві вільно сусідять люди й нечисть – упирі, чорти, перевертні, лісовики, польовики й водяники. Століттями підтримується відносний лад. Люди керують Імперією, нечисть чекає на повернення свого легендарного царя – Змія. Але одного дня все змінюється. В очереті біля Труханового острова, де здавна мешкають людиноподібні, знаходять приймака водяників з розпоротим животом. Доктор-змієголовець непохитний: загиблий – людина. Щоб розкрити таємницю і завадити новій війні між людьми й нечистю, залучають досвідченого слідчого Олександра Петровича Тюрина, який опинився у Києві проїздом. Але чи зможе він побороти власних демонів і побачити те, у що довгі роки відмовлявся вірити?..

Коли: 22 травня о 17:00.
Де: на сторінці Видавнича група KM-Букс.

Фото – БЖ

Роман «Лазарус» став переможцем у номінації «Художня література для дорослих» у літературному конкурсі від «КМ-Букс». Став кращим романом року за версіює премії «Літакцент», отримав премію від Європейської спільноти наукової фантастики The Chrysalis Awards 2019.
Світлана Тараторіна – журналіст, політтехнолог, фахівець у галузі масових комунікацій. Переможниця конкурсів фантастичних оповідань від літературного об'єднання
«Зоряна фортеця» і макабричних оповідань від журналу «Стос»