У столиці оновлюють Алею художників

У столиці оновлюють Алею художників

Комунальники перевіряють стан дерев’яних елементів та конструкцій оглядових майданчиків Алеї художників.

Про це повідомили в Подільській РДА.

– Деревину обробляють антисептиком та маслом, яке створюватиме водовідштовхувальне покриття, не пропускатиме вологу в середину деревини, тим самим оберігаючи її від гниття, не даватиме деревині темніти з часом, захищатиме від бруду, пояснили в КП УЗН Подільського району.

Окрім того, комунальники прибрали територію та провели санітарну обробку дерев.

Нагадаємо, минулого року на Алеї облаштували окрему дерев’яну променаду та кілька оглядових майданчиків. Встановили красиву огорожу та декоративну підсвітку.

Також укріпили стіни вздовж парку скульптур музею Кавалерідзе до альтанки. Для людей з інвалідністю та батьків з колясками встановили пандуси. Задля безпеки встановили камери відеоспостереження.

– Алея художників – це улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці. Доручення міського голови Кличко мер – забезпечити повноцінне функціонування цієї території, як пішохідної зони. Алею художників щодня відвідують тисячі киян і іноземців, а митці тут виставляють свої роботи. Правильний догляд за дерев’яними конструкціями, які використовувалися під час ремонту Алеї, забезпечить довготривале їх зберігання та функціонування в умовах великого потоку відвідувачів та змін погодних умов наголосив голова Подільської РДА Віктор Смирнов.