Де найчастіше ловлять «героїв парковки» у Києві

Де найчастіше ловлять «героїв парковки» у Києві

За останні два місяці евакуйовано 8 539 транспортних засобів, що перешкоджали руху в Києві.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА розповіли, що інспектори з паркування винесли 9 168 постанов за два місяці на загальну суму штрафів 4 666 750 грн. 

Найбільше порушників штрафували за парковку автомобіля на пішохідному переході – 54% від загальної кількості постанов, винесених за травень. Серед інших – паркування на смузі громадського транспорту, виїздах із прилеглих територій, паркування на перехрестях, зупинках громадського транспорту тощо.

Постійними локаціями, де чергує інспекція з паркування, є лікарні, що забезпечують боротьбу з коронавірусом i виїзди швидкої. Також особлива увага приділяється смугам громадського транспорту і пішохідним переходам.

– Зараз ми продовжуємо працювати над запровадженням у Києві автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг із паркування. Ця система дасть змогу в рази збільшити перевірку оплати паркування, що принесе значні надходження до міського бюджету та дисциплінує водіїв, – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов.

Нагадаємо, що стало відомо, коли у Києві запрацюють камери відеофіксації перевищення швидкості.