Майже 55 тисяч продуктових наборів отримали кияни під час карантину

Майже 55 тисяч продуктових наборів отримали кияни під час карантину

За два місяці роботи Єдиного координаційного центру продуктові набори першої необхідності отримали майже 55 тисяч киян, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

– Із введенням протиепідемічних заходів ми зрозуміли, що велика кількість людей опиняється в ізоляції. Для їх підтримки за дорученням міського голови було створено Єдиний координаційний центр, який об’єднав зусилля волонтерів, громадських, благодійних організацій та соціально відповідального бізнесу для допомоги соціально незахищеним киянам. За два місяці його роботи ми забезпечили 54 626 продуктових наборів першої необхідності для киян, які опинилися в складних життєвих обставинах, – зазначила Марина Хонда.

Усього ж до роботи ЄКЦ долучилися 20 благодійних організацій та представників бізнесу, а також 169 волонтерів. Усього було перевезено понад 250 тис. кг вантажу. Зокрема, компанії надали: ТОВ «НОВУС Україна» – 12 350 наборів; БФ «Життєлюб» у співпраці з «Розеткою» – 11 350 наборів; АТБ – 5 243 наборів; Спілка самаритян України – 3 000 наборів; БФ «Майбутній Київ» – 2 500 наборів. 

Також, завдяки роботі центру 154 пацієнти, які потребують гемодіалізу, були забезпечені безкоштовним транспортним перевезенням. Транспорт був наданий Офіційним представництвом Volkswagen в Україні. 

Крім того, було закуплено майже 12 тисяч підгузків для дітей з інвалідністю.