До Дня вишиванки Олег Скрипка презентував новий погляд на відому українську пісню

До Дня вишиванки Олег Скрипка презентував новий погляд на відому українську пісню

До Всесвітнього дня вишиванки та власного дня народження засновник українського року, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова» заспівав англійською та представив свій новий погляд на пісню «Два кольори».

«Два кольори» – культова українська пісня, яка була написана ще в 1964 році, в той же самий рік, коли народився Олег. Натхненні рядки «Червоне – то любов, а чорне – то журба» авторства прекрасного пісняра Дмитра Павличка відомі в Україні всім та і далеко за її межами. 

Олег Скрипка вважає, що це знаковий вірш для українського роду. Але цінності, закладені в ньому, єднають українців з мешканцями усієї планети. Любов до рідної матері, рідного дому, непрості життєві шляхи – поняття відомі усім. Тому Олег вирішив зробити ці геніальні рядки зрозумілі жителям усіх країн.

День вишиванки сьогодні став світовою подією, багато міст світу за межами України підтримають це прекрасне свято. Тепер, можна сказати, це міжнародне свято має свій гімн. Та і пісня набула сучасного звучання, тому об'єднає ще і людей різних поколінь. І саме у День вишиванки, 21 травня, відбулась ексклюзивна прем’єра «Two colors» закордоном –на радіо в США, Великобританії та Австралії. 

Дорогенькі, вітаю вас з Днем Вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов, – написав на своїй сторінці Олег Скрипка. – Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! Бажаю чудового настрою та проникновенних вражень!


А вже 23 травня Олег Скрипка запрошує на ОНЛАЙН VECHORNYTSI/ Антивірусне ворожіння за участі зоряних українських співачок – Христини Соловій, Катерини Павленко (GO-A) та Марини Круть (KRUTЬ)!