Київський квартет саксофоністів зіграє у столичній філармонії

Київський квартет саксофоністів зіграє у столичній філармонії

Національна філармонія України подовжує онлайн трансляції концертів.

21 травня у Колонному залі імені Миколи Лисенка знаний Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України представить концерт із назвою «SAXOMANIA». Цього разу участь також беруть піаніст Вячеслав Полянський, саксофоніст Кента Ігараші та перкусіоніст Сергій Хмельов.

Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України існує вже 35 років. Колектив створено солістом оркестру Національної опери України Юрієм Василевичем. У складі цього квартету також – Михайло Мимрик, Олександр Москаленко та Сергій Гданський. Колектив виступав в Україні, а також – в Угорщині, Польщі, Франції, Бельгії, Греції, Італії, Німеччині, США та Канаді й не лише. Зокрема, квартет визнано найкращим серед колективів щорічного міжнародного українського музичного фестивалю «KyivMusicFest» (Україна, 1993-го, а значить у перші роки життя фестивалю), Міжнародним конкурсом у місті Росток (Німеччина, 1997), а також Міжнародним фестивалем слов’янської музики, що відбувався в місті Париж (Франція, 1998). У репертуарі квартету – фолк, класична музика та джаз.

У програмі цього концерту звучатимуть, зокрема, популярні твори Йоганна Себастьяна Баха, Джорджа Гершвіна, Гленна Міллера та Мирослава Скорика. Але відкриють цей травневий концерт «Українські старовинні танці XVI-XIX століть» в аранжуванні Юрія Василевича.

Особливістю вечора також є участь молодого, але вже знаного, саксофоніста Кента Ігараші, учня Юрія Василевича. Йому 18 років. Він народився в Японії, але з 5-ти років живе в Києві. Кента Ігараші мав безліч майстер-класів у найкращих саксофоністів світу, став лауреатом понад 30-ти міжнародних конкурсів, володарем Президентської стипендії й не лише. І ще музикант, закоханий у саксофон, у 2015 році записав першу власну платівку.

SAXOMANIA / Онлайн концерт
Коли:
21 травня о 20:00.
Вартість квитків:  50 грн. Придбати.
Після оплати замовлення, надійде електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції.