Затори у Києві виникли через ремонт 13 мостів та шляхопроводів

Затори у Києві виникли через ремонт 13 мостів та шляхопроводів

У столиці триває капітальний ремонт та будівельні роботи на 13 мостах і шляхопроводах.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Днями ми відкрили рух шляхопроводами на перетині вулиці Богатирської з проспектами Оболонським і Бандери. Таким чином дорожники завершили перший етап ремонту розв’язки. Оновлення чекає і на 2 шляхопроводи у напрямку виїзду з міста. Там вже розпочали роботи, – повідомив Кличко.

Він також показав коротке відео про оновлені шляхопроводи в районі вулиці Богатирської.

За словами мера столиці, в Києві сьогодні тривають роботи на багатьох інфраструктурних об’єктах. 

– Поки на дорогах було мало машин – під час обмежень – ми часу не втрачали. І дорожники працювали в активному режимі. Ми капітально ремонтуємо та будуємо 13 мостів і шляхопроводів. Більшість об’єктів, що оновлюємо, не бачили ремонту понад 40 років!  підкреслив мер столиці. 

За його словами, на Борщагівському шляхопроводі капітально відремонтували вже половину споруди. Повністю оновили майже всю конструкцію. Також оновили трамвайні колії. І розпочали другий етап реконструкції – в напрямку Великої окружної. Зараз там розбирають стару частину мосту і до кінця цього року кияни побачать повністю оновлений шляхопровід. 

– Протиаварійні роботи розпочали і на Новокостянтинівському шляхопроводі. Там, зокрема, посилюють кріплення перил. Частини, що в аварійному стані – демонтують. На шляхопроводі здійснять масштабні ремонтні роботи, зазначив Віталій Кличко.