Торгово-розважальні центри у столиці відкриють за двох умов

Торгово-розважальні центри у столиці відкриють за двох умов

Столиця готова відкрити торгово-розважальні центри. Але  тільки у разі дотримання діючих карантинних обмежень та відкриття метро.

Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський під час онлайн зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні та радником Київського міського голови Володимиром Бондаренком, інформує пресслужба КМДА.

– Столична влада пильно стежить за інформаційним простором, і ми «за» відкриття ТРЦ, але разом із тим необхідно нівелювати всі складнощі та ризики щодо збільшення захворюваності. Торговельно-розважальні центри без метрополітену навряд чи зможуть запрацювати, хоча б тому, що працівникам необхідно добиратися на роботу. Це саме та частина працівників, яка забезпечує функціонування бізнесу, який працює в ТРЦ. Тож, аби не ускладнювати трафік у Києві, є сенс почекати з відкриттям ТРЦ до відновлення роботи метрополітену. Тому ми чекаємо на рішення Кабінету Міністрів, коли нам дозволять відкрити метро, – зазначив Валентин Мондриївський.

Він підкреслив, що послаблення обмежувальних заходів – це не скасування карантину. Тож після відкриття ТРЦ міська влада планує контролювати разом із санепідеміологами дотримання правил. Якщо їх будуть порушувати, то відповідні підрозділи матимуть право штрафувати або навіть закривати такі центри.

Володимир Бондаренко додав, що говорити про офіційну дату відкриття ТРЦ у Києві зарано.

– У нас не буде прив’язки до конкретної дати, коли саме відкриються всі ТРЦ. Це пов’язано із тим, що кожний центр має різний ступінь готовності до цього. Тому як тільки ТРЦ буде готовий до відкриття за умови дотримання усіх правил, він і розпочне роботу, – прокоментував Володимир Бондаренко.