Рятувальники перевіряють готовність лісів Києва до пожеж

Рятувальники перевіряють готовність лісів Києва до пожеж

З початку 2020 року підрозділи пожежно-рятувальної служби Києва 325 разів виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах. 

Про це повідомляє головне управління ДСНС України у м. Києві.

– Цьогорічна статистика пожеж в екосистемах дала зрозуміти, що відношення громадськості до флори та фауни недостатньо відповідальне, як того вимагає сьогодення. Не зважаючи на численні застереження рятувальників – населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки, – зазначають надзвичайники.

Київські рятувальники розпочали перевірки всіх лісопаркових господарств столиці, аби перевірити їх готовність до виникнення можливих пожеж. Вчора, 19 травня, перевірка припала на комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство». Тут рятувальники перевірили стан готовності техніки та особового складу до ліквідації лісових пожеж.

– За допомогою автотракторної техніки, біля автомагістралей, які межують з лісами, а також біля доріг у лісі, були облаштовані мінералізовані смуги, аби запобігти розповсюдженню вогню на великі території, у разі занесення стороннього джерела запалення, або кинутого недопалку, – йдеться у повідомленні.

На території лісопаркового господарства розміщені спеціальні стенди із наочним зображенням правил дотримання пожежної безпеки. Також рятувальникам продемонстрували спеціальне обладнання, а саме, встановлені на спостережних вежах відеокамери, які передають черговому працівнику лісопаркового господарства відеозображення. 

Надзвичайники закликають громадян у разі виникнення пожежі негайно повідомляти Службу порятунку за номером 101.

Нагадаємо, що нещодавно Дарницьке лісопаркове господарство встановило ще одну систему відеоспостереження на пожежній вежі.