З домашнього відео письменників, музикантів та журналістів у Києві змонтували кліп

З домашнього відео письменників, музикантів та журналістів у Києві змонтували кліп

Життя прекрасне: медійники, музиканти та письменники знялися у відео гурту «Фіолет».

– Поки є ще такі, як ми, цей світ не згасне. Чисте небо після грози - це життя прекрасне! - нагадує українцям гурт «Фіолет».

Наприкінці квітня на Instagram-сторінці гурту з’явився пост із закликом до фанів не засмучуватися через продовження карантину, урізноманітнити свої будні та показати в короткому відео, як саме кожен проводить цей час, як тримає себе в гарному стані та в чому знаходить буденну радість.

Саундтреком до такого незвичного документального кліпу-відео-влогу стала життєствердна пісня з альбому 2018 року Aurora – «Життя Прекрасне».

Окрім Fiolet Family, до ідеї долучилися медійники, музиканти та письменники – друзі гурту Фіолет: Сергій Кузін, Соня Сотник, Роман Скрипін Денис Жупник, Вікторія Жуковська, М’яч Dreadball, Руслан Горовий, Іван Леньо, Віктор Винник, Іван Марунич, Андрій Тимчук, Ірена Карпа, Макс Кідрук, Остап Микитюк та інші. Режисером монтажа став Ярослав Коник. 

– У цей дивний час кожен з нас переосмислює цінність та швидкоплинність життя. Так, коронавірус зупинив звичний ритм, створив кризу в усіх галузях, відкорегував всі наші плани, проте позитивно вплинув на екологію, очистив повітря та океани від забруднень, спричинених відходами виробництва, звільнив більше часу для спілкування з сім’ями, показав нам наші вразливі місця та змусив вчитися пристосовуватись до нових умов. Культурна галузь України постраждала чи не найбільше, але не зупинилась. Музика це те, що змушує людей відчувати себе щасливими, а отже живими. Сьогодні ми об'єдналися, щоб нагадати всім, що життя прекрасне, – коментує ідею створення відео гурт.