Читачам підготували книжкові дегустації та шоу

Читачам підготували книжкові дегустації та шоу

Цього тижня на вас чекають зустрічі з письменниками та обговорення книжок.


Розклад онлайн зустрічей у межах проєкту «Книжкові вечори із PEN Ukraine».

19 травня – Богдан Коломійчук про роман «Готель «Велика Пруссія», майбутню книжку, гостросюжетну ретролітературу та невивчені уроки початку XX століття.
20 травня – Oксана Лущевська про дві дитячі книжки – реалістичну повість «Скелет без шафи» та фентезійну повість «Залізний вовк».
22 травня – Павло Коробчук про поетичну збірку «Хвоя» та роман «Ключові клапани».

Коли і де: на сторінці PEN Ukraine о 19:00.


Дегустація книжок з Dakh Daughters

Навколо нас безліч книжок, надрукованих чи електронних. Ми ж часто у вирі життя не усвідомлюємо, наскільки недооцінений нами цей скарб. Тому з'явився проєкт «Дегустація книжок». Учасниці читатимуть уривок із книги (тривалістю до п’яти хвилин) так, щоб вам захотілося її відкрити і відчути чарівний вимір літератури.

Коли: 19 травня о 20:00, трансляція відбудеться на Youtube каналі та Facebook.


Книжкове ток-шоу Yakabooks: гість – Макс Кідрук

Український письменник, суперзірка сучасної літератури, мандрівник і популяризатор науки. Автор романів «Де немає Бога», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо» та інших книг, кожна з який вже стала безперечним хітом. Твори Макса Кідрука входили до короткого списку премії «Книга року ВВС», а також перекладені польською, російською, німецькою та чеською мовами.
Поговорять про карантинне життя Макса, роботу над новим романом «Нові темні віки», його думки та прогнози щодо пандемії, а також мастрід книжок, які врятують від нудьги вдома. 

Коли та де: 19 травня, 19:30, прямий ефір на Facebook-сторінці Yakaboo