Як послаблення карантину вплинуло на роботу таксі у Києві

Як послаблення карантину вплинуло на роботу таксі у Києві

За час карантину і після його послаблення попит на таксі у Києві зменшився. 

Зараз дедалі більше людей повертаються до роботи, але переважно користуються власними автомобілями. Тому в місті регулярно фіксують сильні затори. Ті ж, хто обирають таксі, скаржаться, що останнім часом тарифи збільшилися. У чому ж річ?

Про всі складнощі роботи таксистів під час карантину та їхні маленькі переваги розповів водій Служби «Uklon» Дмитро Бондаренко.

Зазвичай тарифи суттєво збільшуються у годину пік: чим більший коефіцієнт замовлень, тим дорожче таксі, – пояснює він. – Важливими критеріями також є приблизний кілометраж і ситуація на дорогах.

Дмитро згадує перший день послаблення карантину, 12 травня, коли на столичних дорогах був справжній транспортний колапс. Саме цим було спровоковано збільшення цін на таксі.

Я понад годину їхав через Північний міст, адже там були величезні затори та аварія на мосту. Тому тариф був чималим, – розповідає Дмитро.

Водій зазначає, що ситуація з клієнтами трошки покращилася, порівняно з початком карантину, проте не суттєво.

–  Клієнтів у гарячий час більше, ніж за звичай, але й конкуренція між службами таксі велика. Золоті години для роботи лише з ранку та ввечері, потім повна відсутність клієнтів, – розповідає Дмитро. 

Із послабленням карантину він оцінив позитив для водіїв у березні та квітні.

– Тоді було так приємно їздити вільними дорогами і не стояти в заторах. А зараз помітно, що звичне життя Києва повільно відновлюється, коментує Дмитро.