У всіх соціальних установах міста Києва перевірили дотримання санітарних вимог

У всіх соціальних установах міста Києва перевірили дотримання санітарних вимог

Після спалаху коронавірусної інфекції в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті, міський голова дав доручення перевірити усі соціальні установи міста на дотримання санітарних вимог.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, інформує пресслужба КМДА.

– За результатами перевірки, особливих порушень в інтернатних установах не виявлено. Всього перевірку провели у 8 інтернатах. Окрім цього, фахівці Держпродспоживслужби здійснили перевірку Спеціалізованого будинку ветеранів війни та праці, та двох Спеціалізованих будинків для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів. В цих закладах спеціалісти виявили низку порушень санітарних вимог, – зазначила Марина Хонда.

За її словами, в Спеціалізованому будинку ветеранів війни та праці, вул. Котельникова, 32/11, виявлені наступні порушення: недостатня кількість засобів індивідуального захисту, відсутній санпост, не проводиться термометрія персоналу, відсутній графік дезінфекції приміщень.

В іншому закладі – Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4, проблемними питаннями є: відсутність санпосту, не проводиться термометрія персоналу, відсутній дистанційний термометр; заклад не забезпечений засобами індивідуального захисту на випадок виявлення хворого з підозрою на COVID-19, а саме: відсутні захисні окуляри, щитки, екрани, ізоляційні халати, ізоляційні костюми.

У ще одному Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, вул. І. Їжакевича, 3, особливих порушень не зафіксовано, окрім підтверджуючих документів проведення термометрії.

В усіх інших закладах достатня кількість деззасобів, масок, рукавичок, термометрів. Є ізолятори. Протягом останніх 2-х тижнів випадків ГРВІ серед персоналу та підопічних виявлено не було.

Нагадаємо, у Дарницькому будинку-інтернаті виявили спалах захворювання на COVID-19. Заклад на карантині. Цілодобово біля нього несуть чергування Муніципальна охорона та поліцейські.