Про Євросоюз та Україну розкажуть на безкоштовному онлайн курсі

Про Євросоюз та Україну розкажуть на безкоштовному онлайн курсі

Цікавитеся співпрацею Євросоюзу та України? Дізнайтеся більше про цю тему від посла ЄС в Україні Матті Маасікаса та колишнього міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Для участі в онлайн модулях EU Study Days, які триватимуть з 19 травня по 25 червня 2020 року, будь ласка, заповніть цю анкету. Всього буде 12 навчальних модулів. Кожен із яких проходитиме в окремий день та триватиме дві години. Ви можете зареєструватися на один, декілька або одразу всі модулі онлайн Єврошколи.

Подія безкоштовна, але відбувається за попередньої реєстрації. Зареєструватися можна за посиланням.

Під час 2-годинного онлайн модуля «ЄС та його політика» у вас буде можливість послухати наших топ-спікерів, поставити їм запитання, а також поділитися власними думками. 

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас розкаже про відносини ЄС та України, пріоритетні напрямки співпраці та діяльність Представництва.
Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін розповість, чому ЄС важливий для сучасного світу і в чому він може бути прикладом для України.

Подія проходить на платформі Webex Meetings, тому просимо всіх встановити цей додаток на свої пристрої заздалегідь. Перед початком події всім відібраним учасникам надійде лист з посиланням на кімнату модуля.

Цей курс є частиною онлайн сесії EU Study Days, яка складається з 12 лаконічних блоків про структуру ЄС, відносини ЄС та України, реформи в Україні та можливості для студентів. Кожен курс має додаткові матеріали для підготовки, а також підсумковий тест.
Учасники, які братимуть активну участь та успішно складуть тести з 8 та більше модулів, отримають сертифікати й проходять у відбір до літнього табору EU Study Days.
EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі, для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.