Заступниця голови КМДА розповіла, як підняти настрій у День Європи

Заступниця голови КМДА розповіла, як підняти настрій у День Європи

Заступниця голови КМДА Марина Хонда назвала цьогорічний День Європи найсумнішим у своєму житті та розповіла, як підняти настрій.  

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

- Це найсумніший День Європи у моєму житті: Київ, як і вся Україна, Європа та весь світ намагаються подолати епідемію коронавірусу. Я пам’ятаю усі особисті зустрічі з дипломатами, що працюють у Києві, наші європейські містечка на Софійській площі, облаштовані за участі Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС, унікальний проект Anne de Kyiv, - написала Марина Хонда.

За її словами, цього року маємо не тільки спільне свято, а й спільного підступного ворога, з яким ведуть боротьбу усі європейські країни та міста.

- Попри заходи безпеки, карантин, людський фактор, суворе дотримання правил - є вирішальними. Як сказав голава голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас в інтерв’ю телеканалу «Київ», українці своєчасно ввели карантинні заходи і постійно транслюють правильний меседж: «відповідальність рятує життя, - зазначила Марина Хонда.  

Вона подякувала всім, хто підтримує європейські прагнення столиці, допомагає долати наслідки коронавірусної кризи.

- Ще раз звертаюся до керівників соціальних закладів та установ столиці: немає більш важливого завдання, ніж вберегти людей. І це залежить від кожного з нас, - написала Марина Хонда.

А для підтримки настрою заступниця голови КМДА рекомендує провести Дні Європи в Києві онлайн із Київ FM та телеканалом Київ.

- Сподіваюся, ми подолаємо епідемію і 9 листопада разом будемо відзначати 25-річчя вступу України до Ради Європи, - наголосила Марина Хонда.

Із святковою програмою до дня Європи на телеканалі «Київ» можна ознайомитися за посиланням