Віталій Кличко привітав українців з Днем Європи

Віталій Кличко привітав українців з Днем Європи

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Традиційно з цієї нагоди у Києві проводяться різноманітні святкові заходи. Нажаль, цьогоріч День Європи у зв’язку з карантином відзначається в телеформаті.

Мер Києва Віталій Кличко привітав киян та всіх українців зі святом та закликав не засмучуватися.

- Друзі! Київ – європейська столиця. І День Європи – наше свято. Цього року ми відзначаємо його не в звичному форматі, бо світова пандемія змінила чимало планів і звичок людей. Сьогодні ми не тиснемо руки та не обіймаємось з друзями. Не влаштовуємо великих святкувань. Разом з тим, ця ситуація ще раз показала, що ми – єдині та солідарні з Європейським Союзом, – написав Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважив, що у боротьбі з вірусом Київ застосовує досвід ЄС, а столична влада постійно на зв’язку з колегами з європейських міст.

- Ми підтримуємо один одного. Я переконаний: ми все подолаємо – спільними зусиллями, солідарною позицією, – додав Віталій Кличко.

Мер столиці подякував європейським друзям та партнерам за підтримку Києва та допомогу Україні.

- Ми – сильні, коли ми разом. Я вірю, що Україна стане повноцінним членом великої європейської сім’ї. А Київ – однією з найкращих європейських столиць. Ми все для цього робимо! Зі святом Вас! – наголосив Віталій Кличко.