За київськими лісами посилили систему відеоспостереження

За київськими лісами посилили систему відеоспостереження

Нещодавно Дарницьке лісопаркове господарство встановило ще одну систему відеоспостереження на пожежній вежі.

Відтепер територію «патрулюють» три камери, котрі мають круговий огляд на відстань до 30 км. Про це повідомляють у пресслужбі  КО «Київзеленбуд».

Лівобережна частина Києва оточена лісами, якими опікується КП «Дарницьке лісопаркове господарство». Загальна площа цих територій становить більше 16 000 га і ділиться на 5 лісництв – Броварське, Білодібровне, Дніпровське, Микільське, Дарницьке.

– Нещодавні події та пожежі на Поліссі в черговий раз підтвердили, наскільки важливо вчасно виявити місця загорянь. На допомогу приходять сучасні технології, – йдеться у повідомленні.

Зображення з відеокамери виводиться на екран монітора і оператор має можливість спостерігати за лісовими насадженнями в онлайн-режимі. У підприємстві зазначають, що системи відеоспостереження дають змогу виявити найменше задимлення, визначити точний напрямок і найімовірніше місцезнаходження пожежі, а значить швидко її ліквідувати.

Слід заначити, що для попередження пожеж у київських лісах було встановлено 7 систем відеоспостереження на вишках: у Дарницькому ЛПГ – 3, в ЛПГ Конча-Заспа –1, у Святошинському ЛПГ – 3.

– Майже 90% лісових пожеж виникають з вини людини. Тож закликаємо бути свідомими та відповідальними: не паліть суху траву, не грайтеся з вогнем, не смітіть у лісі, – наголошують київзеленбудівці.