Чому відключили гарячу воду в Києві можна дізнатися на сайті

Чому відключили гарячу воду в Києві можна дізнатися на сайті

Як повідомили у КП «Київтеплоенерго», тепер адреси будинків, де тимчасово відсутня гаряча вода через гідравлічні випробування мереж, – дивіться тут. Наразі випробування розпочалися на деяких мережах п’яти районів міста. Сайт з переліком локацій, де заплановані випробування, буде постійно наповнюватися.

– Натепер, разом із послабленням карантину, в Києві розпочалися гідравлічні випробування тепломереж. Це обов’язковий етап підготовки теплового господарства міста до наступного опалювального сезону. Вони проводяться поетапно. На першому етапі, який триватиме близько двох тижнів, випробування ведуться у зоні тепломереж 20% будинків столиці (перелік на сайті), пояснюють у пресслужбі «Київтеплоенерго».

Гідравлічні випробування мереж передбачені затвердженими Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Їхня мета перевірка роботи системи теплопостачання та виявлення її слабких місць для ремонту в міжопалювальний сезон та зменшення аварійності взимку, а відповідно відключень тепла.

Крім того, тепер усі новини про енергопостачання столиці, клієнтські онлайн та дистанційні сервіси  на Telegram-каналі Київтеплоенерго: t.me/kyivteploenergo.