У столиці 259 медиків хворі на коронавірус

У столиці 259 медиків хворі на коронавірус

У столиці захворіли на коронавірус загалом 259 медиків.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції і показав відеозвернення одного з лікарів, який вже подолав захворювання.

– Всі повинні зрозуміти, що загроза вірусу реальна, а не міф! У столиці, наприклад, уже 259 хворих медиків. 29 із них перебувають сьогодні в стаціонарах лікарень. Це люди, які щодня рятують здоров`я та життя киян. І яких ми повинні берегти, бо хто нам потім допомагатиме?! Більшість лікарів, медперсоналу були інфіковані на роботі. Інколи, навіть не знаючи, що мають справу з хворим на коронавірус. Адже чимало людей переносять цю хворобу без симптомів, але заражають інших, – сказав Кличко.

За словами мера, менша частина медиків заразилися в побуті, в спілкуванні поза роботою. Як наприклад, Олексій Ареф`єв – лікар-невролог міської лікарні № 1, відеозвернення якого Кличко продемонстрував під час онлайн пресконференції. Олексій Ареф`єв вже подолав хворобу.

– Як людина, що буває в інфекційних відділеннях київських лікарень, я чув різні історії тих, хто захворів. І, повірте, більшість пацієнтів говорять, що не уявляли через що їм доведеться пройти, аби подолати коронавірус, – підкреслив Віталій Кличко.