На Дарниці встановлять 70 контейнерів-дзвіночків

На Дарниці встановлять 70 контейнерів-дзвіночків

Як повідомляють у «Київкомунсервісі», для мешканців Дарницького району підготували 70 комплектів контейнерів для роздільного збору відходів, окремо для пластику та скла. Протягом року по всьому Києву встановлять 1 000 таких контейнерів.

Контейнери будуть встановлюватися на прибудинкових територіях, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Мешканці будинків, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: http://kks.kiev.ua/zvernennya.

При поданні звернень для встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) та можливість заїзду для вивантаження відходів спецавтотранспортом (контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів).

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 куб. м та габаритні розміри (висота 1 570 мм., діаметр 1 730 мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм.

– На кожному контейнері буде нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений та контактний номер телефону для подачі інформації щодо заповненості. Просимо вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням! – пояснили у «Київкомунсервісі».