На Борщагівці виник скандал через забудову трамвайної колії

На Борщагівці виник скандал через забудову трамвайної колії

На вулиці Зодчих виступають проти будівництва на кінцевій станції швидкісного трамваю № 3.

«Трамвайний» скандал розгорівся через невдоволення жителів Борщагівки, яких «дістали» забудовники. Про це стало відомо на засіданні постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції.

За словами скаржників, замість ремонту колії зводять 22-поверховий офісно-житловий комплекс, який «прописався» навпроти житлового будинку на вулиці Зодчих, 46. Проте у профільному департаменті не підтвердили інформацію про майбутній хмарочос.

– Згідно з даними електронної бази документообігу, замовникам будівництва – КП «Київпастранс» і ТОВ «Фаворит-Поліс» – надано містобудівні умови та обмеження для проєктування об`єкту реконструкції зупинкової станції лінії швидкісного трамваю. Там має бути транспортний комплекс із пунктами масової посадки і наземним гаражем-паркінгом від вулиці Старовокзальної до Великої кільцевої дороги, – повідомив заступник директора департаменту містобудування та архітектури Юрій Тацій.

Куди поїхали трамваї: велика перебудова на Борщагівці з висоти пташиного польоту

Депутати хочуть викликати «на килим» керівника «Київпастрансу», який має пояснити ситуацію на наступному засіданні комісії.

Трамвайні рейки на Борщагівці розмістять прямо в ТЦ