Фітнес-парк у Києві відкриють у серпні: що там буде

Фітнес-парк у Києві відкриють у серпні: що там буде

Роботи першої черги капремонту фітнес-парку «Лебедине» в Дарницькому районі тривають. Нині розпочато роботи й на другому пусковому комплексі.

Про це повідомляє Дарницька РДА. Оновлену частину парку буде відкрито у серпні цього року.

Для прогулянок. Вже створено прогулянкову алею та центральну площу з фібробетону із зеленими острівцями, на яких влаштовано газон та ростуть дерева. У 2020 році передбачено влаштування паркових доріжок і пандусів загальною площею 964,8 кв. м.

Крім того, у першій черзі капремонту заплановано встановлення лав та урн, створення велопарковки, висаджування дерев, кущів і багатолітніх квітників, влаштування більше 1 500 кв. м газону, створення поливо-зрошувальної системи. Для освітлення оновленої частини парку будуть встановлені 32 опори освітлення.

Для велоспорту. Через площу проходить частина периметрального веломаршруту.

Для спортивних ігор. Фітнес-парк матиме кілька спортивних зон для відвідувачів різного віку та вподобань. Вже збудовано поліфункціональне поле для гри у футбол, волейбол та баскетбол з гумовим покриттям.

Для дітей. Будуть влаштовані дитячий інклюзивний майданчик з ігровими елементами на 1 509,6 кв. м та спортивна зона для середнього шкільного віку на 254,5 кв. м. Також буде збудовано скейт-майданчик.

Нагадаємо, що загальна площа фітнес-парку – 19,15 га, перша частина капремонту охоплює 3,7 га.