Мер Києва звернувся до уряду – відновити з 25 травня роботу столичного метрополітену

Мер Києва звернувся до уряду – відновити з 25 травня роботу столичного метрополітену

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду – відновити з 25 травня роботу столичного метрополітену в звичайному режимі.

Про це Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Я звертаюся до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 – це п'ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться, сказав Кличко.

Він зауважив, що столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього – поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах.

– Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро. Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше. Тому, метро має відкритися для роботи в звичному режимі. Це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці. Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов'язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе! наголосив мер Києва.

– Інакше, – підкреслив Віталій Кличко, – відбудеться інфекційний вибух. І тоді це буде відповідальність самих людей, які не дослухаються до закликів і рекомендацій.