Керівник Деснянського району змушений звернутися до мешканців через сміттєву навалу

Керівник Деснянського району змушений звернутися до мешканців через сміттєву навалу

До мешканців Деснянського району змушений був звернутися керівник райдержадміністрації зі спеціальною відозвою. Адже постійне прибирання територій району не призводить до порядку й чистоти.

Річ у тім, що після недавнього прибирання земель запасу столиці, зокрема, на вул. Пухівській навпроти території ТЕЦ – 6, знову утворилися гори придорожнього сміття та стихійне сміттєзвалище. Левова частка відходів ‒ відходи будівельні, промислові, багато некондиційних фруктів та овочів. Тепер знову будуть ліквідовувати стихійне сміттєзвалище. Тому тепер вирішили обмежити в`їзд на дану територію автотранспорту.

– Вже неодноразово стихійні сміттєзвалища по вулиці Пухівській ліквідовувалося зусиллями комунальних підприємств району, відділом контролю за благоустроєм  Деснянської РДА. Та, на жаль, заходи, які ми проводимо, не дають належного результату. Сміттєзвалище утворюється знову, – зазначив в.о. голови Деснянського району Сергій Снопков.

Керівник району звернувся до мешканців:

– Шановні деснянці! Припиніть утворювати сміттєзвалища! Адже скільки б служби міста та району не прибирали ці навали сміття, за такого вашого ставлення до природи, рідного району, ситуацію не виправити. Сміття вивозиться з території району кожного дня. Не захаращуйте відходами земельні запаси міста! Сьогодні кожний з нас має усвідомити – від нашої поведінки, недбалого ставлення до природи, Землі, ситуація буде тільки погіршуватися!  Візьміть персональну відповідальність за свої вчинки та дії. Зупиніться!

Нагадаємо, днями на Троєщині великими зусиллями й спецтехнікою розчистили завали сміття на вулиці Електротехнічній.