У Києві найнижчий рівень безробіття в Україні

У Києві найнижчий рівень безробіття в Україні

Незважаючи на карантин, столична влада продовжує виконувати програму зайнятості міського населення.

Трудовий потенціал столиці – майже півтора мільйона осіб у віці 15-70 років. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА.

– Київ продовжує займати провідні позиції серед інших регіонів. Наше місто характеризується найвищим рівнем зайнятості населення (63,1%) і найнижчим рівнем безробіття (5,8%). Навантаження на 10 вакантних посад є найменшим у Києві (11 осіб), найбільшим – у Чернігівській області (180 осіб), а загалом в Україні – 55 осіб, – підсумував директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий.

На початку 2020 року на обліку в столичній службі зайнятості перебувало 13,9 тис. безробітних, а сьогодні – лише 9,8 тис.

Протягом І кварталу в Києві працевлаштували понад 3 тис. безробітних і запровадили механізм компенсаційних виплат, пов’язаних із витратами зі сплати єдиного соціального внеску для роботодавців.

Загальноміська база даних столиці налічує майже 8,6 тис. вільних робочих місць. Найбільшим попитом користуються кваліфіковані робітники (1 522 вакансій), найменшим – держслужбовці та менеджери (309 вакансій).