Киян запрошують на книжкові шоу та презентації

Киян запрошують на книжкові шоу та презентації

Під час карантину продовжуються зустрічі з письменниками та авторами книг. Знайомимо з подіями цього тижня. 

Книжкове ток-шоу Yakabooks: гостя – Дарка Озерна

Гостя ефіру – Дарка Озерна. Медична журналістка, біологиня і популяризаторка здорового способу життя. Пише колонки про здоров’я для українських медіа, входить до комунікаційної команди Уляни Супрун, веде програми про здоров’я і науку на радіо. А ще написала книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя», яка невдовзі вийде в Yakaboo Publishing.
Про що буде розмова? 
▪ Що допоможе підсилити імунітет та вберегтися від вірусів.
▪ Як розпочати здоровий спосіб життя, щоб це не приносило дискомфорту.
▪ Які звички можуть покращити здоров’я, а від яких – краще відмовитись.
▪ Чим харчуватися і як займатися спортом на карантині, аби не набрати надлишкову вагу.
▪ Яким має бути дитячий раціон.
▪ Які книжки варто читати, аби залишатися здоровими.

Де і коли: 12 травня, 19:30, Instagram-сторінка @yakabooua.

Наступний ефір – 14 травня о 19:30.
Гостя – Оксана Мороз засновниця ініціативи «Як не стати овочем»
Майже 20 років пропрацювала в індустрії вірусмейкерів, маніпулюючи громадською думкою. Реалізувала понад 1 000 проєктів, зокрема працювала на президентських і парламентських виборах, брала участь у виведені фінустанов з кризи. Серед її клієнтів були топполітики і бізнесмени, про яких чув майже кожен українець. З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес школи.

Онлайн-зустріч з Олегом Сенцовим: презентація роману

Розмова з кінорежисером, сценаристом, письменником та громадським активістом Олегом Сенцовим, під час якої він презентуватиме свій новий апокаліптичний роман «Другу також варто придбати», написаний під час ув’язнення в російській колонії. Модеруватиме зустріч Мар’яна Савка.
На сторінках роману «Другу також варто придбати» – вигадані фантастичні реалії (позаземна цивілізація, яка нібито прагне врятувати людей від них самих) та цілком реальні проблеми людства – боротьба за ресурси, колабораціонізм, вплив пропаганди на свідомість громадян та роль у цьому всьому маленької людини. 
«Головна тема роману – це прагнення суспільства, більш технічно та інтелектуально розвиненого, нав'язати свої правила життя менш розвиненому, – говорить Олег Сенцов. – Коли роман лише задумувався, я керувався невдалим досвідом США, їхніми спробами просування демократії на Близькому Сході, в тому числі з застосуванням військової сили. Тому дія роману відбувається в Америці, але цього разу прилітають інопланетяни, беруть країну під контроль і вже самих американців починають змушувати жити за їхніми правилами. Це була початкова ідея, але коли писався роман, то на нього, звісно ж, вплинули події 2014 року — окупація Криму російськими військами і колабораціонізм частини населення та органів місцевої влади, які слідували за нею».

Коли і де: 15 травня о 19:00. Пряма трансляція відбудеться на сторінці «Видавництво Старого Лева» у Facebook.

Спеціальна гостя в останньому ефірі «Літкур’єру».

12 травня проєкт завершить українська письменниця Катерина Бабкіна. Вона читатиме добре знайому прозу та вірші, а також нові рядки, яких ще ніхто не чув.
Цей ефір стане особливим, тому що команда Почути та Наталія Кравцова перекладатимуть трансляцію жестовою мовою, щоб література була доступна кожному, хто перебуває в ізоляції.

Коли і де: Трансляція пройде 12 травня о 20:30 на сторінці «Форуму Видавців» у Facebook

«Книжкові вечори із PEN Ukraine»


Тривають онлайн зустрічі з письменниками.
Розклад на тиждень.
12 травня – Олеся Яремчук про книжку репортажів «Наші Інші».
14 травня – Оксана Куценко (Оксана Розумна) читатиме свої найновіші поезії, що народилися під небом Південної Африки.
15 травня – Павло Вольвач про роман «Сни неофіта».

Коли і де: о 19:00 на сторінці PEN Ukraine.