У Києві збільшується кількість хворих на коронавірус у тяжкому стані

У Києві збільшується кількість хворих на коронавірус у тяжкому стані

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, – 59 осіб. Зокрема, серед інфікованих – 14 медиків.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Кількість мешканців столиці, в яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, зросла ще на 59 людей. Один випадок – на жаль, летальний. За минулу добу вірус виявили в 14 медпрацівників. На сьогодні в Києві вже 1930 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. 38 людей померли, сказав Кличко.

Серед тих, хто захворів: 33 жінки віком від 27 до 79 років і дівчинка, якій всього три місяці. Та 22 чоловіка від 25 до 82 років, а також троє хлопчиків – 10, 11 і 12 років. До лікарень столиці госпіталізували 10 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

За словам мера Києва, лідерами по кількості виявлених хворих за минулу добу стали: Дарницький район, де підтвердили 11 випадків, Дніпровський та Оболонський райони – по 8 випадків.

За минулі вихідні Київський міський лабораторний центр України дослідив 2 242 зразки біоматеріалів для проведення ПЛР-тестів.

– Незважаючи на вихідні, Державною установою «Київський міський лабораторний центр України» за три дні досліджено 2242 зразки біоматеріалів. За весь період центр дослідив майже 16 тисяч ПЛР-тестів. Загалом у Києві досліджено 35,5 тисяч тестів на коронавірус, сказав Кличко.

Він також повідомив, що мобільні бригади медиків за ці вихідні виїхали та відібрали 367 зразків на ПЛР-тести у людей з підозрою на коронавірус. Загалом у Києві протестовано тільки мобільними бригадами понад 9 тисяч мешканців столиці.

У столиці збільшується кількість інфікованих коронавірусом, яким потрібна госпіталізація, та хворих, що перебувають у важкому стані.

– У нас збільшується кількість інфікованих, яким потрібна госпіталізація. В стаціонарах міських лікарень перебувають 218 хворих на коронавірус. І 99 людей – з підозрою на це захворювання. 56 пацієнтів у важкому стані. Семеро з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень, повідомив Кличко.

За словами мера Києва, у стаціонарах лікарень першої хвилі є близько 500 місць для хворих на коронавірус. Усього місто, в медзакладах першої та другої хвиль, передбачило майже 1 700 ліжко-місць.

– Але якщо у нас буде інфекційний вибух, – і цього може виявитися замало. Саме тому я щоразу звертаюся до всіх: припиніть жити в ілюзіях! Вірус не відступив. Небезпека реальна! І саме від свідомості кожного із нас, від дотримання правил, залежить подальший розвиток ситуації наголосив Віталій Кличко.