Уроки для всіх класів розпочалися у Всеукраїнській школі

Уроки для всіх класів розпочалися у Всеукраїнській школі

Для учнів 1-11 класів розпочався шостий тиждень проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюють українські телеканали та YouTube Міністерства освіти і науки. Основна мета проєкту – створити для кожного українського учня, незалежно від місця проживання, ресурсів та можливості підтримати зв’язок зі своїми вчителями, доступ до знань.

Уроки для 5-11 класів транслюються щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Уроки для 1-4 класів – по вівторках і четвергах. Кожного дня вони починаються о 10:00 та закінчуються залежно від розкладу. Усі уроки в записі можна в будь-який час переглянути на YouTube МОН. В описі під кожним відео для 5-11 класів, вчителі також залишають домашні завдання на закріплення теми, які учні можуть робити, щоб краще опанувати матеріал. 

РОЗКЛАД УРОКІВ


Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія», а також понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.