На Троєщині створять зелену зону на території ринку

На Троєщині створять зелену зону на території ринку

Територію ринку по вулиці Електротехнічній привели до ладу.

Стан вулиці Електротехнічної протягом тривалого часу залишався проблемним. Тут постійно порушували правила  дорожнього руху, торгували у невстановлених місцях з  вантажних автомашин на проїзній частині вулиці, після чого залишалися купи сміття.

Спільними зусиллями працівників Департаменту міського благоустрою КМДА, Комунального підприємства «Київблагоустрій», Деснянського управління поліції, представників Інспекції з паркування, профільних служб Деснянської райдержадміністрації, комунальних підприємств району, Муніципальної варти Деснянського району, громадських активістів територію ринку по вулиці Електротехнічній було приведено до ладу.

– Вперше за багато років досягнуто порядок. Так, евакуйовано автомобілі, що були припарковані із порушенням ПДР, демонтовано МАФи, що не мали дозвільної документації, припинено стихійну торгівлю, яка виникала за територією ринку прямо на проїзній частині з автівок. Розпочали роботи з приведення до належного вигляду території, розчищення землі на зеленій зоні, де буде відновлено зелені насадження, що  знищені під час сезонних ярмарків по вул. Електротехнічній. Вдячний всім службам за проведену роботу, – сказав в. о. голови Деснянського району Сергій Снопков.