У столиці збільшують кількість рейсів громадського транспорту

У столиці збільшують кількість рейсів громадського транспорту

Від сьогодні, 12 травня, у столиці дещо пом'якшується карантин: почнуть працювати непродовольчі магазинчики, перукарні, літні тераси ресторанів та кафе. Зокрема, буде збільшена кількість окремих рейсів громадського транспорту.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

– Як і планувалося, із послабленням карантинних заходів в Києві буде збільшено кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Так, із 12 травня будуть запущені додаткові рейси громадського транспорту з житлових масивів ДВРЗ, Троєщина, Лісовий та Корчувате. У режимi спецрейсiв курсуватимуть автобусний маршрут № 20 «Житловий масив Корчувате – станцiя метро «Площа Льва Толстого», автобусний маршрут № 33Т «ДВРЗ – станція метро «Чернiгiвська» i тролейбусний маршрут № 37-А «Станцiя метро «Лiсова» – вул. Миколи Закревського. Полiклiнiка». Проїзд у транспорті відбуватиметься за наявності спецквитків та засобів індивідуального захисту, – сказав Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що сьогодні в умовах спецiального режиму щодня на маршрути виходить до 300 одиниць автобусів, тролейбусiв i трамваïв КП «Київпастранс». Весь рухомий склад проходить обов’язкову дезінфекцію – як перед виïздом на лiнiю, так i упродовж дня.

Надрукувати