Киянам повернули холодну воду: ремонт на Деснянській станції тривав до другої години ночі

Киянам повернули холодну воду: ремонт на Деснянській станції тривав до другої години ночі

О другій годині ночі 11 травня, у шість районів столиці повернули холодну воду  На Деснянській водопровідній станції ремонтні бригади Київводоканалу успішно завершили роботи по відновленню роботи станції.

-Наразі холодна вода подається в будинки усіх киян, - зазначили у Київводоканалі.

Як повідомив голова правління ПАТ АК "Київводоканал" Дмитро Новицький, вчора в вечері на Деснянській насосній станції при виконанні робіт з переключення насосних агрегатів виникла нештатна ситуація на трансформаторній підстанції. Збій у роботі електротехнічного обладнання насосної станції виник на новому пристрої мікропроцесорного захисту, автоматики, контролю і управління приєднань, яке нещодавно було встановлено та пройшло випробування.

-До робіти з ліквідації нештатної ситуації були залучені спеціалісти «ДТЕК Київські електромережі», як фахівці, які щодня експлуатують подібні системи і добре знаються на тонкощах роботи цього обладнання. В результаті роботи були змінені налаштування та о 02:00 годині ночі схема живлення насосних агрегатів була відновлена. Вже спеціалісти Київводоканалу забезпечили плавний пуск насосного обладнання, наразі холодна вода подається в будинки усіх киян, - зазначив Дмитро Новицький.

Він подякував дякую генеральному директорові ДТЕК КЕМ Марісу Куніцкісу за своєчасно надану допомогу в складній ситуації. Така взаємодопомога - запорука надійності роботи міського господарства, є чудовим прикладом командної роботи підприємств життєзабезпечення Києва.

-Величезна подяка інженерові ДТЕК КЕМ Олександру (на жаль вночі прізвище не дізнався) - справжній професіонал! Він, фахівець релейного захисту та автоматики, грав вночі на клавіатурі пристрою, як Шопен на піаніно. І ця мелодія була чудова!- написав Дмитро Новицький.