Україна пам'ятає ціну перемоги над нацизмом

Україна пам'ятає ціну перемоги над нацизмом

Cьогодні ми відзначаємо 75-ту річницю Перемоги над нацизмом та вшануємо пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Цього року у зв'язку з обмежувальними заходами, парадів не буде, а 78 тисяч ветеранів у столиці отримують матеріальну допомогу

Крім того, у київській поліції розповіли про посилення охорони правопорядку цього дня, особливо в Парку Вічної Слави, де заплановано проведення пам'ятної акції. І нагадали, що за використання георгіївської (гвардійської) стрічки, правопорушнику загрожує до 5100 гривень штрафу або адміністративний арешт строком до 15 діб.

Напередодні мер столиці Віталій Кличко нагадав про ціну миру, а прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав вшанувати тих, хто віддав свої життя за те, щоб ми з вами могли жити мирно та щасливо.

Акценти відзначення 9 травня в Україні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

Гасло інформаційної кампанії: «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Як долучитися

Український інститут національної пам’яті звертається з проханням до українців цими днями доповнити одяг червоним маком – символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у світі.
Як зробити мак власноруч 

Українців закликають поділитися родинними історіями війни

Трансляцію особливої вистави влаштує капела Ревуцького