Пробіг під каштанами у Києві пройде у новому форматі з благодійною метою

Пробіг під каштанами у Києві пройде у новому форматі з благодійною метою

Традиційно, до Дня Києва в Україні проводять благодійний «Пробіг під каштанами». Починаючи з 1993 року, 28 років поспіль його мета – рятувати життя! Лише минулого року на старт вийшло понад двадцять тисяч учасників, таку ж кількість маленьких сердець вдалося врятувати за час підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

З міркувань безпеки, організатори пропонують 31 травня 2020 року о 09:00 увімкнути сторінку #ПробігONлайн на сайті probig.kiev.ua та об’єднати зусилля у боротьбі з COVID-19! 

Зустрітися на старті вживу учасники зможуть 30 травня 2021 року на 28-му «Пробігу під каштанами». Всі внески, сплачені заявки від учасників, а також від корпоративних команд, будуть збережені та перенесені на 2021 рік. Реєстрацію буде відновлено після завершення #ПробігONлайн. 

Останні кілька місяців світова тенденція показує, що тільки спільними зусиллями можна чинити супротив невидимому ворогу та створити безпечні умови життя. Саме тому організатори «Пробігу під каштанами» підготували соціальну ініціативу – #ПробігONлайн. Це проста ідея, яка дає можливість зібратися командам чи особисто «вийти» на онлайн старт та стати частиною глобального благодійного руху. Залишаючись вдома, ви може допомогти українським лікарям та медичним закладам: Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України і лікарням, про які інформує МОЗ на своєму ресурсі.

Пам’ятайте, кожен благодійний внесок має вагове значення і рятує ЖИТТЯ!.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО СТАРТУ:

1. ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ на probig.kiev.ua та ЗДІЙСНІТЬ благодійний внесок.
2. ЗАВАНТАЖТЕ інформацію про учасника на сторінку #ПробігONлайн.
3. ПОШИРТЕ сторінку або встановіть рамку ПробігONлайн у facebook.
4. ВМИКАЙТЕ 31 травня 2020 року о 09:00 сторінку #ПробігONлайн на probig.kiev.ua.

Стати частиною благодійного старту можна до 31 травня 2020 року включно як індивідуальним учасникам, так і командам від 10 осіб. 
Благодійний внесок становить 100 гривень з учасника. 

Сторінка #ПробігONлайн 
Реєстрація 
Сторінка у Facebook 

Нагадаємо, День Києва відсвяткують флешмобом