У Києві 46 нових випадків коронавірусу, 20 людей доправили у лікарні

У Києві 46 нових випадків коронавірусу, 20 людей доправили у лікарні

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, – 46 людей.

Вперше зафіксували три летальні випадки протягом доби. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Ситуація з розповсюдженням вірусу – невтішна. Вперше за час боротьби Києва з пандемією, минулої доби в столиці – три летальних випадки від коронавірусу. Лабораторно підтвердили захворювання ще в 46 людей. Серед них – один медик. На сьогодні в столиці вже 1 721 підтверджений випадок захворювання на COVID-19. 32 людини померли, сказав Кличко.

Серед тих, хто захворів: 18 жінок віком від 26 до 81 року і троє дівчаток – двох, восьми та тринадцяти років. 21 чоловік від 31 до 79 років та четверо хлопчиків, яким 9 місяців, 4, 7 та 9 років. До лікарень столиці госпіталізували 20 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Загалом у лікарнях Києва зі всіх пацієнтів з коронавірусом – 44 у важкому стані. 5 із них підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

– Одужали в столиці за минулу добу 17 людей. Усього подолали хворобу за цей час 127 мешканців Києва, повідомив Віталій Кличко.