Киян-учасників АТО відзначатимуть медаллю

Киян-учасників АТО відзначатимуть медаллю

Кияни-учасники АТО нагороджуватимуться відзнакою Київського міського голови – медаллю «Честь. Слава. Держава». Відповідне питання представив сьогодні депутатам Київради керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

- Мер Києва Віталій Кличко неодноразово звертав увагу на те, що кияни-учасники АТО потребують особливої підтримки з боку міста. Це стосується не лише матеріальної сторони питання, а й відзначення наших бійців як героїв, як тих, від кого залежить майбутнє нашої держави. Саме тому до заохочувальних відзнак Київського міського голови сьогодні додається медаль «Честь. Слава. Держава», яку ми вручатимемо нашим захисникам, – зазначив Володимир Бондаренко.

Медаль «Честь. Слава. Держава» вручатиметься відповідно до розпорядження Київського міського голови. Нею відзначать киян-учасників антитерористичної операції за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Відзнака також присвоюватиметься загиблим учасникам АТО посмертно і вручатиметься їхнім рідним.