95 видатних спортсменів столиці отримуватимуть стипендію голови КМДА

95 видатних спортсменів столиці отримуватимуть стипендію голови КМДА

95 спортсменів столиці отримають стипендію голови Київської міської державної адміністрації за 2020 рік. Її присуджено за результатами виступів на міжнародних змаганнях.

Перелік цих переможців затверджено розпорядженням КМДА № 674, враховуючи протокол засідання відповідної конкурсної комісії.

Виплачуватимуть стипендії у межах видатків, передбачених у міському бюджеті на цей рік в галузі «Фізична культура і спорт».

– Таке рішення надасть можливість  підтримати  спортсменів Києва, які успішно виступили на спортивних змаганнях міжнародного рівня, сприятиме активізації роботи фізкультурно-спортивних організацій міста щодо розвитку спорту вищих досягнень та якісної підготовки і участі в чемпіонатах світу, Європи, Олімпійських іграх, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що торік київські спортсмени завоювали 143 міжнародні нагороди: 24 золотих, 19 срібних, 20 бронзових медалей на чемпіонатах світу і 42 золотих, 23 срібних, 15 бронзових медалей – на чемпіонатах Європи.