Новий рекорд: киян просять дзвонити у Київавтодор через підтоплення після дощу

Новий рекорд: киян просять дзвонити у Київавтодор через підтоплення після дощу

Інтенсивний дощ, що накрив столицю з вечора 6 травня, не закінчився й досі – вранці 7 травня. Він спричинив значні підтоплення у понижених місцях вулиць столиці.

Таких місць нараховується у місті майже 300. За даними пресслужби «Київавтодор», наразі на вулицях міста у проблемних місцях обійшлося без підтоплень.

Як і прогнозувалося, у Києві за ніч випала майже місячна норма опадів – до 49 міліметрів.

Спеціалісти гідротехнічної служби КК «Київавтодор» заздалегідь вивели на вулиці в найбільш підтоплювані місця 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів. Зокрема, мулососи, мотопомпи, гідромонітри, насосні станції. Натепер боротьба з дощовою водою продовжується. Особливу увагу приділяють Оболонському району, де кілька днів тому сталися значні підтоплення. А також Лівобережці, площі Перемоги.

Киян просять у разі виявлення місць підтоплень звертатися до цілодобової диспетчерської «Київавтодор» за тел.: 284-74-19. Гідротехники виїжджатимуть для відкачування води у підтоплені місця.

Проте зранку столичний транспорт їздить основними магістралями без ускладнень.

Нагадаємо, що дощ вночі 4 травня, за визнанням метеорологів, був рекордним. Можливо нинішній його перевершить.

Вдень у четвер у Києві очікуються помірні дощі, які припиняться під вечір. Температура повітря не становитиме більше 13 градусів тепла.