Для підлітків стартував креативний конкурс про подолання пандемії

Для підлітків стартував креативний конкурс про подолання пандемії

Команда підлітків UkrTeenScience вирішила організувати конкурс на протидію поширення коронавірусу спільно з МФ «Відродження».

Для кого: для тих, кому від 13 до 18 років, хто сумує на карантині і кому набридло серфити в інтернеті, можна взяти участь у конкурсі «Teenagers vs COVID-19». 
Призовий фонд конкурсу складає більше 10 тисяч гривень.

Тема: створення проєктів різного спрямування задля подолання чи мінімізації негативних наслідків пандемії коронавірусу. Учасники конкурсу можуть зняти соціальний ролик, провести наукове дослідження або навіть представити ідею технічної чи ІТ-розробки. Усе задля того, щоб стати на заваді поширення коронавірусу. 

Дедлайн подачі заявок та конкурсних робіт: до 25 травня 2020 року. Заявку подати можна за посиланням. Після того, як ви заповните заявку, на вашу електронну пошту надішлють посилання, куди необхідно завантажити конкурсну роботу. 

Призи: За перше місце у кожній з категорій – приз у розмірі 2 000 гривень; за друге місце – 1 000 гривень, і за третє місце – 500 гривень. 

Подавай проєкт в одній із трьох категорій: соціальний проєкт, науковий проєкт та раціоналізаторський проєкт. Будуть оцінюватись актуальність і креативний підхід.

Соціальний проєкт
Необхідно зробити відео тривалістю до 90 секунд, що продемонструє важливість боротьби з пандемією та, або заходи особистого захисту в креативній формі.

Науковий проєкт
Для заочного оцінювання необхідно надати тези дослідження з галузей біології, екології, хімії, фізики, що сприятимуть подоланню пандемії чи її наслідків. Для ілюстрації конкретних даних можна використовувати малюнки, графіки та діаграми. Джерела вказувати в порядку згадування, бажано посилатись на наукові статті та книги за одним стандартом. Для цього можна використати функцію «цитувати» в Google Scholar. Розмір роботи не більше 5 сторінок, шрифт 14, інтервал 1,5. У відеопрезентації (до 3 хвилин) продемонструвати основні результати наданого вами дослідження.

Раціоналізаторський проєкт
Представити ідею технічної доробки, IT-розробки, пристрою або готові продукти, що стануть на заваді поширення коронавірусу на відео тривалістю до 3 хвилин. 

Детальна інформація