На Відрадному будують школу з тепловим насосом замість традиційної системи опалення

На Відрадному будують школу з тепловим насосом замість традиційної системи опалення

На проспекті Відрадний, 36-в, триває масштабне будівництво школи № 22, де буде вперше в районі застосовано унікальні для Києва енергоефективні технології.

Як повідомили у Солом'янській РДА, будівлю зведено уже на 70%. Зокрема, стартували оздоблювальні роботи з укладання плитки та фарбування фасаду. Паралельно будівельники займаються зовнішніми інженерними мережами, а саме каналізацією та зливоприймальною системою. Крім того, тривають роботи з облаштування ґрунтових теплових насосів, які опалюватимуть і грітимуть воду за рахунок тепла землі.

– Це буде заклад нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням навчальних класів та енергоощадними технологіями. Школа вміщатиме гардеробні, просторі спортивні та хореографічні зали, медичні приміщення, читальню. Особлива увага приділяється питанням безпеки та зручності пересування відвідувачів. Для цього заклад обладнають системами пожежної сигналізації та відеоспостереження, а також ліфтами і пандусами, – зазначила в.о. голови РДА Олена Горпинченко.