Через карантин у Києві скасували масову висадку дерев

Через карантин у Києві скасували масову висадку дерев

Чому в Київраді не готові підтримати проєкт, згідно з яким у столиці потрібно посадити 100 тисяч дерев?

До екологічної комісії надійшло звернення від організації «Громадські слідчі», яка запропонувала відновити міську екосистему шляхом втілення проєкту «100 тисяч дерев у Києві».

– Березень і квітень відзначились пожежами по всій Україні. На жаль, Київ винятком не став. Пожежі в Голосіївському парку і поза межами столиці вплинули негативно – сморід, шкідливі речовини в повітрі, пилова буря. Загалом спостерігається надзвичайно несприятлива відсутність збалансованого збільшення обсягів «легень» – міської флори, – повідомив співголова організації «Громадські слідчі» Михайло Марченко.

Новий проєкт не отримав підтримки у столичному управлінні екології та природних ресурсів, де визначили перелік територій для посадки, а також асортимент і кількість дерев.

– Розпорядженням Кабміну та постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на території міста Києва введено режим надзвичайної ситуації та максимально обмежено проведення масових заходів, – пояснив начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований.

Враховуючи карантин, у столиці скасували масову висадку дерев.