У лікарнях столиці від коронавірусу лікуються 205 людей, 35 із них – у важкому стані

У лікарнях столиці від коронавірусу лікуються 205 людей, 35 із них – у важкому стані

У лікарнях Києва від коронавірусу лікуються 205 людей, 35 із них – у важкому стані.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Сьогодні в лікарнях столиці від коронавірусу лікуються 205 людей. Зокрема, п'ятеро дітей. 35 пацієнтів у важкому стані. Три – підключені до апаратів вентиляції легень. Також у стаціонарах перебувають 67 киян з підозрою на коронавірус. Серед них – 8 дітей, повідомив Кличко.

Він зазначив, що чимало людей продовжують нехтувати правилами і власною безпекою.

– Дехто взагалі не вірить в загрозу і називає коронавірус міфом і світовою змовою. Це ж повна нісенітниця! Сьогодні, коли ви бачите, що відбувається в інших країнах, скільки людей помирає, які колосальні збитки несе світова економіка! Як можна бути такими легковажними?! І ви ж ставите в небезпеку не тільки себе, а й людей навколо, наголосив мер столиці.

Кличко зауважив, що завдяки вчасно запровадженим обмеженням, місту вдалося втримати ситуацію під контролем і не допустити інфекційного вибуху.

– Але, якщо зараз усі робитимуть вигляд, що нічого не відбувається і вірусу немає, – ситуація може різко змінитися. Ми не повинні цього допустити! Особливо, коли збираємося послабити обмеження. І коли ми говоримо про перший етап послаблень, то йдеться про послаблення і поступовий вихід з карантину. А не про повне зняття всіх обмежень, наголосив Віталій Кличко.