У Києві відремонтують тисячу будинкових лічильників тепла: адреси

У Києві відремонтують тисячу будинкових лічильників тепла: адреси

До початку опалювального сезону Київтеплоенерго відремонтує понад тисячу будинкових лічильників тепла.

Київтеплоенерго розпочало програму ремонту лічильників. Про це повідомила пресслужба підприємства.

До початку опалювального сезону буде відремонтовано 1 074 прилади обліку в зоні обслуговування Київтеплоенерго та Єврореконструкції. Наразі вже полагоджено 270 приладів.

У Київтеплоенерго нагадують, що за рівнем оснащеності будинковими приладами обліку тепла Київ посідає одне з провідних місць серед українських міст-мільйонників. Лічильники – це запорука прозорості та коректності нарахувань за тепло. І водночас великий парк обладнання (90% київських будинків обладнані лічильниками), яке потребує постійного догляду та своєчасного ремонту.

Фінансування робіт з ремонту та повірки приладів обліку відбувається за рахунок цільових внесків, які згідно з чинним законодавством, починаючи з 2020 року споживачі послуг сплачують виконавцям послуг. Киянам внески за перший квартал року вперше були нараховані в березні. Й надалі внески за обслуговування будинкових приладів обліку будуть нараховуватись щокварталу. Їх розмір визначено для кожного будинку залежно від кількості квартир і типу приладу обліку.

– Звертаємо увагу клієнтів: збереження будинкових приладів обліку це в першу чергу ваша відповідальність!  пояснюють у КП Київтеплоенерго. – За минулий рік Києві було знівечено та викрадено 28 лічильників вартістю близько 60 тис. грн кожен. Подбайте про те, щоб у подібну ситуацію не потрапив і ваш будинок. Ініціюйте оснащення приміщень з лічильником охоронними системами. На сьогодні це найбільш надійний захист від вандалів і злодіїв.

Адреси будинків, де відремонтують лічильники, дивіться тут