Пробіг під каштанами пройде онлайн

Пробіг під каштанами пройде онлайн

Традиційно, до Дня Києва в Україні проводять благодійний «Пробіг під каштанами». Починаючи з 1993 року, 28 років поспіль його мета – рятувати життя! Лише минулого року на старт вийшло понад двадцять тисяч учасників, таку ж кількість маленьких сердець вдалося врятувати за час підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

З міркувань безпеки, організатори пропонують 31 травня 2020 року о 09:00 увімкнути сторінку #ПробігONлайн на сайті probig.kiev.ua та об’єднати зусилля у боротьбі з COVID-19! 

Зустрітися на старті вживу учасники зможуть 30 травня 2021 року на 28-му «Пробігу під каштанами». Всі внески, сплачені заявки від учасників, а також від корпоративних команд, будуть збережені та перенесені на 2021 рік. Реєстрацію буде відновлено після завершення #ПробігONлайн. 

Останні кілька місяців світова тенденція показує, що тільки спільними зусиллями можна чинити супротив невидимому ворогу та створити безпечні умови життя. Саме тому організатори «Пробігу під каштанами» підготували соціальну ініціативу – #ПробігONлайн. Це проста ідея, яка дає можливість зібратися командам чи особисто «вийти» на онлайн старт та стати частиною глобального благодійного руху. Залишаючись вдома, ви може допомогти українським лікарям та медичним закладам: Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України і лікарням, про які інформує МОЗ на своєму ресурсі.

– «Пробіг під каштанами» – не про біг, не про змагання на результат чи марафон за медаль. Це про взаємопідтримку та ДОБРО. Цього року ситуація особлива. Кожен з нас допоможе, якщо дотримається елементарних правил у період епідемії. Міжнародні спортивні та культурні масові заходи, такі як Олімпійські Ігри чи Каннські Леви, переносять на наступний рік. Ми розуміємо, що у період епідемії проведення «Пробігу під каштанами» може бути небезпечним для десятків тисяч учасників різного віку, – наголосила Ірина Кузнєцова, ініціаторка та організаторка Пробігу, Президент однойменного благодійного фонду. – Ми налаштовані й далі допомагати українцям проявляти соціальну відповідальність, навіть при фізичному дистанціюванні. Саме тому пропонуємо кожному долучитись до альтернативного варіанту участі у проєкті – зареєструватися на #ПробігONлайн.

Пам’ятайте, кожен благодійний внесок має вагове значення і рятує ЖИТТЯ!.


ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО СТАРТУ:

1. ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ на probig.kiev.ua та ЗДІЙСНІТЬ благодійний внесок.
2. ЗАВАНТАЖТЕ інформацію про учасника на сторінку #ПробігONлайн.
3. ПОШИРТЕ сторінку або встановіть рамку ПробігONлайн у facebook.
4. ВМИКАЙТЕ 31 травня 2020 року о 09:00 сторінку #ПробігONлайн на probig.kiev.ua.

Стати частиною благодійного старту можна до 31 травня 2020 року включно як індивідуальним учасникам, так і командам від 10 осіб. 
Благодійний внесок становить 100 гривень з учасника. 

Сторінка #ПробігONлайн 
Реєстрація 
Сторінка у Facebook 

Нагадаємо, День Києва відсвяткують флешмобом