Столична бібліотека видає читачам книги додому

Столична бібліотека видає читачам книги додому

Публічна бібліотека імені Лесі Українки пішла назустріч вашим наполегливим проханням щодо видачі книжок додому з абонемента бібліотеки. І подбала, аби ця послуга була для читачів і бібліотекарів безпечною.

З 4 травня в бібліотеці почали приймати замовлення. Замовлені по телефону, через електронні канали зв'язку книжки заздалегідь підбиратимуться працівниками абонемента, записуватимуться у електронні формуляри читачів через сканування штрих-кодів та укладатимуться у поліетиленові пакети з наліпкою номера читацького замовлення. Бібліотекарі забезпечені масками, рукавичками, дезінфікуючими засобами та поліетиленовими пакетами.

Пакет із замовленими книжками можна отримати з вікна абонемента (фасад приміщення по вул. Тургенєвська, 83-85) у п'ятницю та суботу (субота, 9 травня, переноситься на четвер, 7 травня) з 12:00 до 16:00. Повертати книжки потрібно в бокс для повернення (біля вхідних дверей у приміщення абонементу).

Усі книжки, які читачі повернули за час карантину у бокс, уже пройшли 14-денну обсервацію на окремо виділеному для них стелажі. Кожна наступна партія повернених у бокс книжок проходитиме обов'язкову обсервацію терміном 2 тижні. Якщо одночасно біля приміщення бібліотеки збереться декілька осіб, прохатимемо дотримуватися безпечної відстані один від одного.

Приміщення бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів.