Столицю починають посилено захищати від пожеж

Столицю починають посилено захищати від пожеж

У Києві патрулюватимуть пожежонебезпечні ділянки лісових масивів.

Допомогу в організації патрулювань протягом пожежонебезпечного періоду комунальному об’єднанню «Київзеленбуд» надаватимуть представники поліції та ДСНС. Про це йдеться на сайті мерії.

КО «Київзеленбуд» створить мінералізовані смуги, систему протипожежних бар’єрів, канав та забезпечить їхнє поновлення. Такі роботи будуть виконані першочергово в пожежонебезпечних лісових масивах, які прилягають до населених пунктів, доріг, ліній електропередач, нафто-, газо- продуктопроводів.

– Районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень міста і лісопаркових господарств будуть залучатися до ліквідації загорань на закріплених за ними територіях. Для цього підготують протипожежну техніку, створять необхідний резерв паливо-мастильних матеріалів, забезпечать особовий склад протипожежним інвентарем, – йдеться у повідомленні.

На територію лісового фонду заборонять заїзд транспортних засобів, окрім тих, що використовуються для лісогосподарських потреб. У місцях масового відпочинку киян у лісових масивах встановлять засоби протипожежної агітації та попереджувальні знаки.

Нагадаємо, що у столиці продовжує діяти заборона на відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон. За порушення заборони штраф 17 тис. грн. Окрім того, заборонено розведення багаття у лісах і парках. Штрафи для паліїв можуть сягати 150 тис. грн.