У мережі показали, як оживає природа Чорнобиля після жахливих пожеж

У мережі показали, як оживає природа Чорнобиля після жахливих пожеж

Дивовижні фото відродження природи зони відчуження після масштабних пожеж опублікував на своїй сторінці у Facebook Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.

- Ненаситний вогонь забрав з собою яскраві кольори, залишивши після себе тільки чорне, сіре, запилене і тьмяне…Та навіть стихія дикого полум’я не змогла її знищити. Бо її місце – тут, - так поетично працівники заповідника написали про природу.   

За їх словами, зона відчуження - місце, де природа може бути собою.

- Тому вона пробивається через згарище гострими списами трав, мереживним листям квітів, надміцними паростками відроджених рослин… Так, як на світлинах, зафіксованих фотомитцями вже після останніх масштабних пожеж на території Чорнобильського заповідника. Зеленим по чорному, - підписали фото працівники заповідника.

Тим часом рятувальники ДСНС, які місяць гасили пожежі у Чорнобильській зоні, повертаються до місць постійної дислокації. Як повідомили у Держагентстві з управління зоною відчуження, працівники лісової охорони обстежують торф’яники, які тліють в пройдених вогнем осередках.