Столичний віртуальний дитячий садок виявився шалено популярним

Столичний віртуальний дитячий садок виявився шалено популярним

За перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва, відвідали майже 100 тисяч користувачів.

Половина з них – мешканці інших областей та з-за кордону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Чимало іноземних ЗМІ написало про проєкт «Дитячий садок онлайн», що запустила столиця в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки. Загалом, тільки за перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва відвідали майже 100 тисяч користувачів. Із них трохи більше половини – кияни. Інші користувачі – з усіх регіонів України, і навіть із США, Німеччини, Італії, Польщі, підкреслив Кличко. 

Він зазначив, що кожен день, окрім вихідних та свят, діти мають можуть брати участь у цікавих заняттях. Це, зокрема, казка-йога, англійська мова, розвиваючі заняття малювання, математика, ліпка та інші.

– А в соціальних мережах Facebook та Instagram стартував челендж #вдячнібатьки, де батьки викладають відео та фото, як їхні діти займаються в «Дитячому садку онлайн». Я дякую всім небайдужим людям, фахівцям, які долучились до цього проєкту. І допомагають дітям розвиватись, а батькам – урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину. «Дитячий садок онлайн» став популярним соціальним проєктом, наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що платформа емоційної підтримки працює на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19, який створила столиця.