Кияни можуть замовити овочі з доставкою додому в українських фермерів

Кияни можуть замовити овочі з доставкою додому в українських фермерів

Замовити картоплю, капусту, часник чи, наприклад, ревінь кияни можуть в українських фермерів, не виходячи з дому. А ще: м'ясо, сири, мед, горіхи та багато іншого.

Уже понад місяць діє соціальна онлайн платформа – проєкт «Відкритий ринок». Про це повідомили в Асоціації міст України, яка спільно з громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» реалізовує цей проєкт.

«Відкритий ринок» – це майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі з усієї України можуть зустрітися без посередників та допомогти один одному. Продукти можна замовляти через «Нову пошту», якщо невелика партія. Але можна придбати і тонну з доставкою на вказану адресу. Обрати, яку ви хочете картоплю – одеську чи вінницьку – по 11 чи 18 гривень за кілограм. Огірки зараз продають від 25 до 30 гривень.

Як повідомляють в Асоціації міст України, проєкт «Відкритий ринок» – відповідь на виклик епідемії коронавірусу та її наслідків. Багато мешканців села опинились у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власно вирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.

Проєкт «Відкритий ринок» є не комерційним, а соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати.